Батьки про нас

“К выбору детского сада мы подошли ответственно, обойдя все частные сады на Оболони – от самых скромных и маленьких, до самых рекламируемых и дорогих. Зайдя в сад “Монтессори” на “разведку”, мы остались здесь и ещё ни разу не пожалели об этом решении и вот почему:
– в садике нет “советских” шаблонов отношений Ребёнок-Воспитатель: у ребёнка есть своё личное пространство, Воспитатель выставляет определённые рамки, но внутри их ребёнок чувствует себя свободно. Его не будут заставлять заниматься принудительно, но создадут условия, чтоб пробудить в нем желание учиться.
– Большое количество “кружков”: английский, айкидо, хореография, лепка, рисование….. Рисование – это вообще отдельный мир – такие невероятные рисунки приносит из садика сын.
– Прекрасный состав преподавателей и воспитателей – ребёнок любит воспитателей и идёт в садик без уговоров и слез.
– Красочные утренники и интересные экскурсии.
– Каждый день сын “выдаёт” новую порцию знаний: стишки, песенки, английские слова, танцевальные движения. Я знаю, что мой сын не просто комфортно и весело проводит время в саду, а и всесторонне развивается.
Спасибо руководителю Марии и всему составу воспитателей и преподавателей нашего чудесного садика!”

Ольга, мама Вани

 

“Вперше почула про систему Монтессорі років 15 тому від знайомої, яка на той час жила в Австрії. Її донька відвідувала дитячий садок, який працював за цією системою. Захопливі розповіді знайомої про підхід до організації навчання і розвитку дітей відклались надовго у моїй пам’яті. Разом з тим, я особливо не цікавилась системою, оскільки не було в цьому необхідності. Тоді я й уявити не могла, що моя дитина буде відвідувати такого роду садок в Україні. Коли народилась донечка і постало питання у пошуку садочку, я зрозуміла, що “радянський” підхід до навчального-виховного процесу в Україні не змінився: переповнені групи, втомлені вихователі з мізерною зарплатнею, брудні діти, списки необхідних речей (засоби гігієни, іграшки, штори, меблі і т.д.). Це мене лякало, водночас штовхнуло на пошуки кращого для своєї дитини. Я дуже була здивована, коли в інтернеті натрапила на інформацію про те, що на Оболоні є садок, який працює за системою Монтесорі.
Перша зустріч з керівником садочку Марією – неймовірно приємною жінкою, а потім як з’ясувалось ще й прекрасним керівником, який віддається роботі всією душею, залишила лише позитивні враження. Хоча здивували розміри садочку (кілька кімнат в приміщенні державного садка). Разом з тим педагогічний склад підібрано найкращий. Вихователі і викладачі – друзі і наставники дітям, а не злі тітки, які постійно на дітей кричать. Терпіння, увага і розуміння, з якими вони ставляться до дітей, викликає захоплення. Моя дитина в садок не просто йде, вона туди летить (навіть коли ми просипаємо і я пропоную їй залишитись вдома). Рівень підготовки дітей дуже високий. Окрім занять за системою Монтессорі, діти вивчають англійську, айкідо, співи, займаються хореографією, гімнастикою, ліпкою з глини та живописом. Безмежно вдячна Марії та усьому викладацькому складу Montessori preschool за особливий підхід до дітей. Ви найкращі.”

Мар’яна, мама Квіти

 

“В детский сад ребенка водим год, Ребенок ходит с удовольствием! А после сада мне долго рассказывает, чем занимались и что он нового узнал (здесь рисование, лепка, айкидо, гимнастика в общем ребенок разносторонне развивается, что не может радовать родителей). Воспитатели в саду отличные, хорошо относятся к детям и дают им много знаний (особенно нравится, что с помощью соц.сетей воспитатели присылают фото с занятий и родители видят чем сегодня занимался ребенок).Хочется отметит директора. Добрый вежливый человек, конфликтных ситуаций у нас не возникало. Часто организовывает различные экскурсии для детей.
Мне все нравится!”

Олег, папа Свята

 

“Двоє моїх діток відвідують садок Монтессорі на Приозерній. Я – дитячий психолог та добре знайома із системою Монтессорі. Для своїх дітей обирала садочок достатньо довго та перебірливо. Для мене були важливими такі речі: кваліфіковані та привітливі вихователі, затишно організований клас, додаткові студії, власна територія для прогулянок та сповідування принципів гуманної педагогіки (не кричати на дітей, не ставити у куток, не пригрожувати і тд.). Крім цього, мені подобається творче ставлення колективу до свят, організація екскурсій та цікавих зустрічей для дітей.”

Антоніна, мама Вови і Віті