Головна

Наші перваги

 

Філософія

«Припустимо, я сказала б, що існує планета без шкіл та вчителів, де невідомо, що таке освіта, і мешканці якої нічого не роблячи, просто живучи, гуляючи, – все пізнають, і в розумі їх вміщується вся наука. Ви вважали б це за вигадку? Але те, що здається фантастикою і не більше, ніж витвором уяви, є реальністю. Так вчиться дитина.»
М. Монтессорi

У першій половині XX століття італійський лікар, педагог, психолог і філософ Марія Монтессорі запропонувала унікальну педагогічну систему, основою якої є вільна робота дитини в підготовленному середовищі. Основною складовою такого середовища є сенсомоторний матеріал, працюючи з яким дитина вчиться координувати рухи, концентрувати увагу і просто краще розуміти навколишній світ, тому що підготовлене середовище Монтессорі – це не що інше, як упорядкована модель світу…

 

Читати більше

Батьки про нас

“Двоє моїх діток відвідують садок Монтессорі на Приозерній. Я – дитячий психолог та добре знайома із системою Монтессорі. Для своїх дітей обирала садочок достатньо довго та перебірливо. Для мене були важливими такі речі: кваліфіковані та привітливі вихователі, затишно організований клас, додаткові студії, власна територія для прогулянок та сповідування принципів гуманної педагогіки (не кричати на дітей, не ставити у куток, не пригрожувати і тд.). Крім цього, мені подобається творче ставлення колективу до свят, організація екскурсій та цікавих зустрічей для дітей.”

Антоніна, мама Вови і Віті

Важливі події

18 трав

– Семінар-практикум «Батьківські приписи або що ми транслюємо нашим дітям»

24 трав

– Створити довірчі відносини з дитиною. Як?

20 бер

Наша команда

Глафіра Сікора

Вчитель початкової школи

Світлана Жукова

Вчитель групи 3-6