Групи 3-6

 

В Монтессорі-групі для дітей від 3 до 6 років є все необхідне для всебічного розвитку дошкільнят.
Тут вони навчаються спілкуватись, знайомитись, знаходити друзів, домовлятись, відстоювати свою думку, вирішувати конфлікти та багато іншого.
Педагоги прагнуть задовольнити природне прагнення дитини до самостійності. Тут дитина вчиться самостійно одягатися, користуючись різними видами застібок, тримати в чистоті свій одяг, самостійно сервірувати стіл, їсти та прибирати після себе, дбати про чистоту та красу приміщення.
Різновікова група Монтессорі нагадує багатодітну родину. Тут молодшим є з кого брати приклад. Малюкам так цікаво та приємно, коли старші їм допомагають. Старші ж діти мають можливість рости над собою та відчувати власну цінність, допомагаючи молодшим.
Для інтелектуального розвитку дитини передбачено безліч матеріалів та цікавих уроків, які сприятимуть інтересу до математики, читання та письма, природничих наук.

Студії та майстер-класи

Ми часто запрошуємо у гості цікавих людей, які проводять майстер-класи для наших дітей. Також у нашому садку є багато додаткових занять.

Більше

Батьки про нас

“Двоє моїх діток відвідують садок Монтессорі на Приозерній. Я – дитячий психолог та добре знайома із системою Монтессорі. Для своїх дітей обирала садочок достатньо довго та перебірливо…

Більше