Привiтання директора

Марія Омельян, директор

Друзі!

Те, що ви завітали на наш сайт, означає, що ви, так як і я шість років тому, шукаєте найкращий навчальний заклад для своєї дитини. Коли моєму старшому синові було півтора роки, я об’їздила всі дитячі садки і центри Києва. Маючи власний досвід навчання за кордоном, і власне бачення того, якими мають бути дитячі садки та школи, прийшло розуміння, що система дошкільної освіти в Україні і, зокрема, в Києві, потребує альтернативних якісних змін. Я вважаю, що світ довкола змінити можна, тільки починати потрібно із себе. Тому, захопившись методом Марії Монтессорі, я, з підтримкою однодумців, відкрила дитячий центр.
На той час у нас було всього чотири дитини, а тепер наш садок відвідує майже вісімдесят сімей! Я надзвичайно рада, що ми,вся наша команда, ростемо і розвиваємося разом із нашими дітками і відкриваємо початкову школу.
Що для нас важливо? Це природня радість від навчання, це атмосфера доброзичливості, поваги один до одного, взаєморозуміння і дружби серед діток, вчителів і батьків. Це цікаве, наповнене подіями життя. А най-найголовніше, це щасливий вогник пізнання в очах наших діток, який горить і не згасає.

Ми будемо раді бачити вас частиною нашої сім’ї!